Vanaf 2 januari gaan wij verbouwen bij restaurant Aan de Hoeve!!!
We zullen tot medio maart gesloten blijven Restaurant Aan de Hoeve!
We zullen bij ons restaurant de Huifkarhoeve dagelijks geopend zijn vanaf 10:00 uur. We hebben hier dagelijks ontbijt, lunch diner.
Ontbijt tussen 10:00-11:00, vanaf 11 uur tot 19:00 hebben wij 1 menukaart voor de gehele dag. Alle gerechten zijn dan de gehele dag te bestellen!
Wij nemen tijdens de verbouwing bij aan de hoeve geen reserveringen aan voor de Huifkarhoeve. Behalve voor groepen vanaf 10 personen voor koffie/vlaai en lunch/diner vragen we u te bellen naar 0475-536422. Wij zullen dan kijken naar een passende plaats in ons restaurant.
Voor reguliere inloop tot 10 personen bent u welkom zonder reservering voor zowel ontbijt, lunch als ook diner!
Voor verdere reserveringen bij aan de hoeve vanaf eind maart, kunnen wij pas vanaf eind februari aannemen!
Fijne feestdagen en een gezond en gelukkig 2026 gewenst namens alle medewerkers van de Gitstap